| Marius22222222222 a întrebat:

De ce pentru unele fete conteaza mult marimea penisului? Ca daca o are de 20 sa zic Asa. Doar nu intra tot

Răspuns Câştigător
| UnGalago a răspuns:

Bună! Pentru unele fete contează atât de mult mărimea penisului din același motiv pentru care pentru mulți băieți contează sânii gigantici și fundurile ultra tunate. Așa s-a împrăștiat informația, pe cale orală și prin mass media, astfel că puțini se întreabă care e răspunsul corect la De ce?

Mai e și ideea cum că un penis mai mic nu va putea atinge așa zisul și magicul punct G. Dar, și un penis mai mic poate stimula la fel de bine, date fiind dimensiunile unui vagin. Nu contează mărimea, contează cum te folosești de ea și cum ești tu în timpul actului.

Degeaba ai 20+ cm dacă nu știi cum să o faci să se simtă admirată și dacă îți urmărești doar propria plăcere.

Și da, un penis de 20 cm este mare și nu va intra tot, că vaginul nu-i autostradă. Dar oricât te ai întreaba De ce?, ține cont de faptul că multe vor cădea în vraja mărimii și o vor căuta, mai ales dacă nu au experiență. N-ai ce face.

Poți doar, ca bărbat, să nu te mai consumi atât cu privire la mărime și să înveți să lucrezi cu ce ai. Și ce ai e mai mult decât un penis, mic, mare sau cum o fi el.
Baftă!

| alina2k18 a răspuns (pentru UnGalago):

''Nu contează mărimea, contează cum te folosești de ea și cum ești tu în timpul actului.''
Stie femeia cum sa-si bage 20 cm in eawinking daca ala e mai lemn de fel laughing stai cuminte laughing ca majoritatea si-o baga cu ambele mainiwinking chit ca fac pe mironositelewinking pana dau de gustwinking dupa se rup in pl laughing
Zici ca daca are 12cm amarati automat e ala vreun expert in pat laughing

AAAADEVARAT laughing NU conteaza marimea cand o ai de 20 CMwinking

| Marius22222222222 explică (pentru alina2k18):

Asa e

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vaginul e ceva plastic desi intra si 20 de cm, dar mai importanta este grosimea, frecarea peretilor vaginali creaza placere

| sierra1 a răspuns:

Dar pentru băieți de ce contează că doar intr-un singur loc o introduc odată

| Marius22222222222 explică (pentru sierra1):

Fii mai explicita

| sierra1 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Ce nu e clar

| Marius22222222222 explică (pentru sierra1):

La ce te referi ca ar conta pentu barbati

| sierra1 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Conteză (sau nu) in aceeași măsură și la unii și la alții

| Sofer a răspuns:

Având penis mai mare stârnești mai mult interesul femeilor. O fata normala se mulțumește cu un penis de minim 15 cm. Sa ai cel puțin 18 cm pentru pretențioase.

| Mogiojojo a răspuns:

Pentru ca nu stiu ca vaginul lor masoara 8 cm laughing

| SoareDaniel a răspuns:

Ce bine ar fi si la mine daca prima impresia a fetelor vizavi de mine s-ar raporta la marimea din pantaloni si nu la aspectul fizic.

| xXxIulyanSangeDeCalxXx a răspuns:

Stii cum se zice mica mica da jucausa