| Twister09 a întrebat:

Am o întrebare, mai mult pentru fete.
Contează mărimea penisului la băieți?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, conteaza!

| Violleta2022 a răspuns:

Saracutu de tine, probabil cu un minipenis...
Cumpara un falus de plastic, daca nu ai un penis adevarat in pantaloni, macar nu te faci de rusine la fete!

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta probabil ca si mata este curva, daca tot ne bagi pe toate in aceeasi oala!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă reușești să i-o pui, contează dar cum te miști.

| luminitzamaria2008 a răspuns (pentru sadrian46):

Esti genial

| sadrian46 a răspuns (pentru luminitzamaria2008):

Vorbesc din experiență proprie. A mea, nu știe carte (păsărica).
-Tiene usted education sexual?
- Nu, senora, eu no se nada
- Then, make me love, please!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pentru inteligentii si inteligentele care au raspuns - daca nu sta sus nici 3 minute, e important a naibii ca are 18-20-25-30 de centimetri si e groasa cit sticla de Cola, nu? P.S. O am peste medie, asta pentru aia care urma sa comenteze ca o am minuscula de comentez asa. Bebe Mihaescu a zis foarte bine ca marimea ideala e aceea a unui miner de ala rotund de usa. Luati si studiati un pic de ce.

| sofisis a răspuns:

Da. Conteaza si marimea/grosimea

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Printre altele, conteaza si marimea, da. Dar daca faci doar laba ( la ce intrebari pui, as putea sa jur ca ragai a laba) nu e asa important.

| anonimuIl a răspuns:

Contează enorm și lungimea și grosimea penisului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai mărimea, ci și grosimea și lungimea.