| SerenaSmiley a întrebat:

Intrebare pentru fete: Conteaza marimea penisului?

9 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Conteaza happy

| DelphhiN a răspuns:

Depinde de persoana

| neutrino a răspuns:

Daca cineva ti-a spus ca nu conteaza, te-a pacalit.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Alt frustrat de lungimea penisului lui. conteaza sa te descurci la bat, sa simta si ea placere, altfel se va rupe relatie

| Xpressurself a răspuns:

Conteaza, se mareste facand sport, fiind activ, facand sex regulat si folosind continenta sexuala. cu cat mai mult sange trece prin el cu atat mai mare. banuiesc ca intrebarea vine de la un tip. fetele nu intreaba asta, ele stiu happy

| NoName0x0 a răspuns:

Conteaza, normal, dar conteaza si felul de a il folosi. Mai bine mic si jucaus decat mare si bleg! :*

| ubox7007 a răspuns:

De fapt conteaza, dar conteaza in functie de marimea vaginului tau, da... se largeste el, dar pentru unele e mare ceva ce petru altele e mic. Eu sunt baiat si ma uit la filme porno de ceva timp si am vezut multe filme unde barbatul era negru si cu ditamai chestia si baga doar un sfert intro blonda, dupa m-am uitat dupa videourile in care apare acel barbat si am vazut ca alta se arunca pe scula ca si cand nu ar fi fost nimic acolo, desi tipu avea vreo 30 cm. Alt film era una unde se simtea minunat cu ceva ce parea a fi 15 cm, alta de abia simtea... De obicei cand te indragostesti, ceea ce am aflat de la niste fete, marimea potrivita e cea mai buna, pentru ca o viata vor fi cu aceea nu doar o saptamana salbatica de "dai ca intra"

| KiLLYoUMTFK a răspuns:

Daca e bat nu e bine. daca e copac iar nu e bine, ințăleji?

| Alecssandra12345 a răspuns:

Daca stie sa te satisfaca nu conteaza happy dar cu cat mai mare mai bine laughing!