| GeamantanParăsit a întrebat:

De ce persoanele virgine visează ca fac dragoste mai ceva ca în filme?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Barbati prefera sa viseze ca sunt tauri in pat, iar femeile ca sunt printese in pat, mereu vrem ceea ce nu avem, ce nu stim, dar prin masturbarea poti avea o parte, orgasmul la femei este prin vibrator decat prin penetrare

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu ai avut nciodata sex si-si doresc enorm sa faca sex, de aceea isi imagineaza totul la superlativ!

| Wr3nch a răspuns:

Ca nu stiu cum e de fapt si cred ca e cel mai grozav lucru de pe pamant