| anonim_4396 a întrebat:

De ce plac baietii fetele mai mari decat ei?

5 răspunsuri:
| lovevampire18 a răspuns:

Pentru ca sunt mai experimentate si se las mai usor de convins.

Răspuns utilizator avertizat
| KeporLove a răspuns:

Mie nu mis s-a intamplat asta nici o data.
Baieti cand "plac" o fata mai mare o plac pentru fizicu ei, experienta ei sexuala nici de cum nu este Iubire.
Sunt foarte slabe sansele mai ales la generatile din zilele de azi ca o relatie cu o fata mai mare sa fie de lunga durata!

| dmalexandru a răspuns:

Ce intrebarerolling on the floor)) ca au de ce apuca si sunt bunerolling on the floor)

| ludovic14 a răspuns:

Pentru ca au `SANI MAAAARI si FUNDURI MARIIII ........ciao daca mai vrei altceva cauta la categoria 80+