| ShowTim3 a întrebat:

Atentie! Intrebare tampita. Noi suntem mamifere, mamiferelor le place sexul in mod egal, voi fetelor ati incercat sa ne convingeti ca va place sexul mai putin, ceea ce este fals, pentru ca ne place sexul in mod egal. Stau si ma intreb thinking daca marea majoritatea a baietilor se masturbeaza, adica cam toti sincer nu am un prieten care sa nu fi recunoscut ca "a jucat table singur" asta inseamna ca si fetele se masturbeaza in procente asemanatoare cu baietii, adica marea majoritate dintre voi se masturbeaza si se uita la filme porno? adevarat sau fals? Vreau raspunsuri sincere din partea fetelor (normal ca o sa ziceti "nu e imposibil " )

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e vorba de cat de mult place sexul tuturor,ci de frecventa!
Si aici,baietii sunt campioni,orice ai zice,asta v-au convins fetele,lor le place mai rar si mai calitativ.
In privinta masturbarii,e ceva normal,doar ca nu vad si obligativitatea de a recunoaste ca faci sau nu lucrul asta.
Ceea ce propui tu e un fel de a viola intimitatea fiecaruia,nu mi se pare normal sa avem inscris pe buletinul de identitate data si locul nasterii,numele mamei,al tatalui si categoria masturbare,unde sa fie trecut un "da" sau un "nu",dupa caz!
Sau,la formula de salut,asa ca sa ne simtim mai familiari,sa adaugam "buna dimineata,te-ai masturbat azi de esti asa zambitoare"?!?
Te vezi spunandu-i asta,profei de romana?
Ei,cand o sa-i poti spune,inseamna ca lumea intreaga a devenit o casa de nebuni,iar cei intregi la cap locuiesc in case de sanatate, bine pazite!
Intimitatea sexuala este un drept uman, aparat si respectat.Inca!

| ShowTim3 explică (pentru greece12):

hee hee Dar noi raspundem sincer daca ne intreaba o fata... fetele care spun ca da sunt in proportie de 10% dintre care 5% din acestea sunt bata si 5% sincere restul de 90% raspund negativ big grin dintre care multe minthee hee lol nu mai postez raspunsuri si intrebari idioate ca le vezi tu si imi este rusine happy

| greece12 a răspuns (pentru ShowTim3):

E bine daca voi raspundeti sincer,dar nu prea cred sa se gaseasca fata cu asemenea curiozitati!
Si nu are importanta ce postezi, tu crezi ca eu nu am curiozitati tampite? Nimeni nu-i perfect si cea mai imperfecta e amica ta care iti raspunde aici!
Posteaza ce-ti vine in minte, mie tot drag mi-esti!happy

| ShowTim3 explică (pentru greece12):

Crede-ma sunt una din cele mai imperfect persoane pe care le cunosc, nu stiu daca mie imi place 10-20% din ce sunt, bine in realitate iti dai seama ca nu zic prostiile care le zic aici, pe siteul asta mai mult vin sa fac "panarama " de proasta calitate in fine, ca sa ma relaxez cand sunt stresat,suparat, obosit, plictisit, big grin adica dupa cum observi, cam mereu sunt asa

| greece12 a răspuns (pentru ShowTim3):

Fii calm, nobody is perfect!

| Nov a răspuns:

Multumestei lui Teo pentru intrebarea care ai pus-o laughing

| 7Robert7 a răspuns:

E ADEVARAT cunosc o fata care are 11 ani si o facelaughing

| EuNuTu a răspuns:

Wow, ce bine face teo stand-up, nu?