| Rxoxo a întrebat:

De ce profita barbatii de femei? Acum 5 zile am facut sex cu un tip, ne cunosteam de ceva timp, ma alinta baby, ne trimiteam mesaje toata ziua, s-a intamplat sa cedez apoi m-a sarutat cand a plecat si mi-a spus ca ne mai vedem peste 2 zile. Am vorbit urmatoarea zii foarte putin iar de atunci nimic... de ce?

33 răspunsuri:
| sirD a răspuns (pentru Rxoxo):

Deci ai prins idea happy
Sunt foarte putini BARBATI care stiu sa tina mana unei domnisoare, sa fie puternici dar si respectuosi, abia am vazut cativa happy
Succes

| Georgemy2 a răspuns:

Lol, scuze ca-ti zic, dar ti-o tras la poarta si-o plecat la alta

| Mussette a răspuns (pentru Mussette):

Doua*