| RAY a întrebat:

De ce sa stai cu o fata daca scoti din ecuatie sexul?
ce argumente exista pro si contra

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Ca bărbat, când vei sta cu o fată nu vei scoate niciodată din ecuație sexul. Nu se poate. E instinctual. (Excluzând variantele în care ți-e rudă). Deci nu va fi scos din ecuație. Dar cum suntem oameni și nu animale, știm să ne controlăm. Și vom face doar ce e politically correct. laughing

36 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Hanhao):

Poate o sa te insori cu swet

| RAY explică (pentru SG1995):

Bine seby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te ajute la rebus.
Pro:Cu timpul, devii mai priceput.
Contra:Nu toate rebusurile sunt la fel.

| Freya1 a răspuns:

Asa si mai spune InfestatoR ca ma iau de el degeaba ca eu il urmaresc dar nu inteleg de ce mereu si mereu pomeneste despre aceste feministe care il exaspereaza.Cred ca doar noi il bagam in seama ca altcineva...
Sincer ca sa stii nu te-as placea si nu te-as vrea nici sa fi ultimul barbat de pe planeta

| Logann a răspuns:

Fata aduce fructele la grota. Are grija de progenituri. Tine pielea de tigru calda. Cred ca am gasit suficiente motive in afara de sex, misoginule.

| RAY explică (pentru Logann):

Fructe si legume si ajuta la prepararea mancarii si avea grija de pestera unde traiam., nu sunt misogin