| angellom a întrebat:

De ce se coloreaza in maro secretia vaginala dar ciclul nu apare, tin sa mentionez ca nu exista nicio infectie.Mai sunt 4 zile pana trebuie sa vina menstruatia si scurgerile de culoarea maronie au aparut acum 3 zile.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil un ciclu de nidatie, daca este gravida...
Sa faca un test de sarcina la 21 de zile de la ultimul contcat sexual!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori asa se intampla inainte de menstruatie...e normal nu-ti fa griji.Asteapta sa vezi daca menstruatia va vevi cand trebuie