| anonimatus a întrebat:

De ce se da la mine iar apoi ma ignora? asta ce inseamna ca ma place? mentionez ca e mai smecheras asatongue

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Esti baiat fata, nu ne dam seama.Nu dai detalii suficiente.O chestie probabila poate fi si aceea ca persoana respectiva este fioarte posesiva si geloasa dar si timida, astfel sigur te-a vazut intr-o zi cu cineva stand doar de vorba si el /ea a intepretat-o gresit, astfel nu te mai vrea sau chiar te uraste in sufletul sau.Cum am spus e posibil!

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce nu-l intrebi pe el ?

| AnemonaP a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie sad, eu credeam ca ma place, imi dadea sperante degeaba, el le facea asa la toate fetele

| anonimatus explică:

Nu am curajpuppy dog eyes

| angel74dm a răspuns:

Lasă-l...
Uită-l...
Live your life.

| eugenl a răspuns:

Se joaca cu tine, daca zici ca e smecheras. Alege tu

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Se da la tine cand sunteti mai putini sau doar voi 2. si te ignora cand sunt mai multi prieteni de-ai lui :pe poate ii ie rusine sa se dea la o fata, fata de altii :pe bye bye

| AliceIDK a răspuns:

Se da la tine.nu stiu! Spune-i sa vezi daca te place sau nu! Ai curaj?!

| Cristian95Alex a răspuns:

Mai asa patesc si eu mereu. atunci cand se da la tine date si tu la ea si nu o ignora.fa-o sa ramana surprinsa de atitudinea ta. Funda?