| anonim_4396 a întrebat:

De ce se practica oralul laughing ce folos credeti ca ne aduce el?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Placerea...nu crezi ca e de folos?winking

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Sa lingi curu unei fete nu aduce folos tare mult laughing mai bine îi faci fingering decât așa ceva laughing

| darrio2007 a răspuns:

Din al cui punct de vedere te referi?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Excitatie adrenalina suspans

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Creste rata de viata si ajuta la imbunatatirea memoriei

| Violleta2022 a răspuns:

Se vede ca esti prea mic sa ai habar laughing
Nu se linge curul la sex oral, ci clitorisul la femei si penisul la barbati.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Modă porcească.

| Mosotti a răspuns:

La multi le place sexul oral, le aduce placere, la asta le foloseste.

| Brizbriz a răspuns:

Inainte de ww1 li se masurau femeilor daca lungimea fustei era cea "acceptata", iar asta pe plaja, in America, cea destupata la melodie

oralul are diverse avantaje, intimitate mai mare, erectie mai tare si mai putina durere la femeie

| iKOSTIN a răspuns:

Incearca și ne povestesti după! Placere

| sunttarefrate a răspuns:

Daca ti-e foame