| Demeister a întrebat:

De ce se zice că dacă vrei să te împrieteneşti cu o fată la 14 ani o faci doar dacă ai plan de căsătorie pe viitor cu ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal, daca relatia rezista. Exista cazuri fericite... si mi se pare destul de frumos. Nu toata lumea reuseste aceasta performanta, insa cine rezista atatia ani impreuna e de laudat!

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu e adevarat astea sunt debitatii ale prostiilor cu mintea spalata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca probabil acolo la tine in Timisoara e plin de tigani care se insoara la 14 ani

| Oana92 a răspuns:

Unde se zice asa ceva?

| WaterDrop a răspuns:

Ce? Aaa, ok, pai pentru ca ei ii plac acadelele si exista baieti ca VerginicaCapraGrasa care ti`o vor fura. Abia dupa ce se satura de ei se va casatori cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca se spun multe, multe prostioare pe lumea asta. Nu cred ca este adevarat, adica sigur nu e adevarat, desi unele cupluri rezista

| Demeister explică (pentru anonim_4396):

Deci poți să te căsătoreşti cu fata cu care te-ai împrietenit la 14 ani?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Demeister):

Da normal, daca relatia rezista. Exista cazuri fericite... si mi se pare destul de frumos. Nu toata lumea reuseste aceasta performanta, insa cine rezista atatia ani impreuna e de laudat!

| FanulMeu a răspuns:

Pentru ca sunt putine cazuri in care o relatie inceputa de la varsta de 14 ani rezista pana la sfarsit, in mare parte datorita faptului ca nu apuci sa minti la varsta aia si te va cunoaste din ce in ce mai bine.

| Demeister explică (pentru FanulMeu):

Dar de ce la unii copii prietenia începută la 14 ani ține până la sfârşit?
Cum reuşesc să-şi mențină prietenia aceşi copii?

| Zmurf a răspuns:

Ești la vârsta strabeterii cearsafurilor, nu trebuie să te preocupe monogamia! Dă-i 2-3 numere si treci la următoarea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zmurf):

Incurajam curvasaria aici? Asta e bataie de joc asupra unor femei. Poate acelea cauta relatie serioasa si tu inveti omul sa umble din floare in floare... urat!

| Aliisiia0123 a răspuns:

Pentru ca fata aceea nu va mai fi virgina si barbatul cu care se va casatori n-o va mai accepta