| FanMedical a întrebat:

Dacă eşti băiat şi te îndrăgosteşti la 14 ani de o fată şi te împrieteneşti cu ea, asta înseamnă neapărat că faci o mare greşeală?

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, o pritenie inseamna doar prietenie si atat!
Poarta-te frumos cu fata si respect-o si ea iti va acorda acelasi respect!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu există nici o urmă de greșeală a încerca să cunoști oameni.

| Doub a răspuns:

Depinde de tine şi de ce vrei de la ea.
Ai milă te rog, de noi, muritorii de rând.

| seth2016 a răspuns:

Tu simti ca e o greseala? Daca parintii ti-au spus asta stai de vorba cu ei. Unii parinti nu inteleg usor. Povesteste-le de prietena ta. Roaga-i sa-si aduca aminte de prima lor iubire. Invata cate ceva de la ei. Lasa-i sa aiba un control daca te intalnesti cu ea: spune-le unde te duci, cu cine, cand te intorci. Cu timpul se obisnuiesc cu ideea ca ai crescut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, asta înseamnă că nu ești un psihopat, adică ești normal felicitări... Psihopați ca mine au avut parte de prima dragoste la 19, dar prima relație... dracu știe.

| Nitunitu a răspuns:

Iubirea nu are nimic. Sfatul meu este sa nu se atingi de ea sexual (chiar daca ea vrea) pana undeva pe la 20 de ani cand veti invata ce inseamna sa ai o viata sexuala in care sa nu faci greseli...

Deci daca O LASI IN PACE SEXUAL SI NU TE ATINGI DE EA SEXUAL, iubirea e frumoasa si poate fi traita la orice varsta.

Daca ea vrea sex refuz-o de fiecare data.

Mai bine asa decat sa va complicati de mici...
ok?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nitunitu):

Cine dracu mai rămâne virgin până la 20... , adică în afară de mine, na și de-asta până acum printre altele nu am avut nicio relație deloc.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nitu e fanatic religios. E in natura lor sa ramana virgini pana la casatorie, adica dupa 30 de ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Mda, văd.

| Nitunitu a răspuns (pentru UnBroken2016):

Mai nu sunt fanatic, nu sunt virgin la treizeci de ani (am rezolvat acest aspect la 18).

Cum ti s-ar parea daca ai avea o fata si la 13-14 ani ar veni acasa gravida?

Ar fi cool?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Nitunitu):

Daca fac misto de religia ta inseamna ca sunt de acord cu ratatii astia sa aiba sex la 12 ani? Nu. Lumea e plina de prosti. Copii prosti si parinti prosti. Prosti pentru ca fac copii degeaba. Nu toti parintii sunt rai dar majoritatea sunt atat de ocupati de munca " ca uita sa fie acolo pentru odraslele lor. E lumea asta tampita in care traim."am rezolvat acest aspect la 18" BADBOOOOY.

| whatevernvm a răspuns (pentru Nitunitu):

Deci daca O LASI IN PACE SEXUAL SI NU TE ATINGI DE EA SEXUAL, iubirea e frumoasa si poate fi traita la orice varsta.

Deja imi imaginam fata ta cand spui asta si cum accentuezi partea scrisa cu majuscule, se umfla si venele smr, cred ca i-ai *** si una in bot

| Nitunitu a răspuns (pentru whatevernvm):

Crede-ma daca asa e acum la copiii acestia, gandeste-te peste 20-30 de ani cum o sa fie la celelalte generatii daca nu isi schimba mentalitatea la ceea ce este normal adica sa astepte si ei si dupa 18 ani nu are nimeni nimic impotriva sa faca ce isi doresc.

Ideea e ca atunci cat de cat stiu ce fac. Acum nu!

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Nu, nu e nici o greseala