| Annaa_5032 a întrebat:

De ce spunet despre fetele care umbla cu un barbat casatorit ca sunt curve? sau care umbla cu unu care are prietena? ca tot vad pe aici, ca asa sunt catalogate

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Buna. Ce vezi tu aici este mentalitate de roman draga mea, sincer mie chiar nu imi pasa ce fac altii si nu sunt in stare sa judec de ce ala isi iseala sotia/iubita. Dar un lucru stiu sigur, Nu o fac de bine, niciodata nu pleci de la o femeie daca nu iti place ceva la ea, sau chesti din astea. Deci ei nu pleca de bine, cat de tampit sa fi sa pleci de bine?
Succes.
Ciaohappy

4 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Buna intrebare dar cred ca iei vorbesc sh cred ca nici macar nu stiu ce inseamna cuvantul "curva''

| AnNyşK a răspuns:

Da asta este adevarat ca foarte multe persoane spun acest lucru, dar in primul rand o curva este cea care se culca cu mai multi barbati si de unde poti tu sa stii ca respectiva umbla numai cu iubitul unei fete sau cu barbatul unei femei casatorite sa fim serioasi acum, doar aia nu e usa de biserica.eu ca fata nu as face asa ceva si in plus nu ii sta bine la o fata sa faca asemenea lucruri lumea vorbeste.dar nu de bine evident.

| leoaica_1036 a răspuns:

Si cum ai vrea sa fie numite? Maica Precista?

| sweetyelena91 a răspuns:

Cam as ceva.nu e de bine...ori s-au terminat baietii si trebuie sa intervenim intr-un cuplu?