| smek a întrebat:

De ce unele fete sunt catalogate curve din cauza ca stau cu baieti mai mari ca ele? straight face

18 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Fiindca ele cauta **** mare, bani... Asta vrea si o curva, deci sunt curve...

| Castiel a răspuns:

NU,curvele sunt alea care sunt cu un baiat dar zic ca se cearta si ca nu mai e cu el si ea sa da la altii curva se saruta la toate jocurile,curva se pune in brate la toti, si o adevarata curva se **** cu diferiti barbati pentru bani, ai inteles?happy

| Dennys1521 a răspuns:

Pentru ca sunt curvebatting eyelashes

| SociallyDepressed a răspuns:

Adolescentii din ziua de astazi cred ca toate relatiile se bazeaza pe sex.Nu mai cred in sentimente si in iubire reciproca, acesta fiind motivul pentru care multe fete sunt catalogate curve pentru relatiile lor cu diferiti baieti.

| TeIubesccc a răspuns:

@dennys1521 Daca stau cu baieti mai mari nu inseamna ca sunt curve. Cum spun si ceilalti. depinde de mentalitatea baiatului. O fata nu sta cu baieti mai mari pentru bani, satisfactie si "faima". oh go on

| Change a răspuns:

Cum a zis si ToMY: Totul depinde de mentalitate. Uneori fetele alea chiar sunt asa dar de cele m ai multe ori nu este adevarat. Oamenii sunt rautaciosi si tot ce poti sa faci este sa ii ignori si sa-ti vezi de viata ta.

| EuOO a răspuns:

Doar prin simplul fapt că ele poate gândesc mai mult şi-şi dau seama că s-ar potrivi cu un băiat mai mare, nu au de ce să fie numite curve. Chestia asta se întâmplă într-adevăr. Dar cei implicaţi în astfel de relaţii nu au de ce să-şi facă probleme atât timp cât se înţeleg, se iubesc şi sunt fericiţi împreună. Cei care fac astfel de afirmaţii, sunt temători, nu ştiu de fapt situaţia exactă a unui astfel de cuplu...

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Deci draga sti ca te iubesc dar asta e adevarul sincer cand fata de care imi placea mi-a intors spatele si m-a sufar pentru un baiat mult mai mare ca mine deja am inceput sa ma urasc pentru ca am iubit-o si inca o fac imi blestem toate zilele de plans si alte cele deci raspunsul da curve mai pe scurt

| AndreeaEma a răspuns:

Pt. ca romanul este obisnuit sa priveasca mai putin in gradina sa si mai mult in cea a vecinului. Fiecare are conceptiile sale, conteaza f mult si de educatia pe care au primit-o ( care le lipseste cu desavarsire din moment ce judeca o persoana pe care nu o cunosc ). Din punctul meu de vedere, se numeste "invidie".

| TommyMiller a răspuns:

Asta tine de mentalitate...

| coliflor a răspuns:

Vezi tocmai din aceasta cauza eu am un iubit mai mic ca mine, deci nu sunt...

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Este si cum a spus si Change, lumea e rea si intotdeauna gaseste subiecte de barfa, tu trebuie sa ii ignori si sa iti vezi de treburile tale, dar app cati ani ai?

| metin2tim a răspuns:

Se... cu mai multi baieti si mai multi bani de ex: sta in blocul unde locuiesc eu si sa rugat si de mine sa io trag laughing

| metin2tim a răspuns:

Se... cu mai multi baieti si mai multi bani de ex: sta in blocul unde locuiesc eu si s-a rugat si de mine sa eu trag laughing

| Cristina_4016 a răspuns:

Din cauza mentalitatii.

| Nastiusha a răspuns:

Cei care le numesc asa lii ciuda.am trecut prin asta, toata clasa plus vreo 3 pers.ma numeau curva deoarece m-am intilnit cu un baiat mai mare ca mine.nu atrage atentzia...defapt e cam greu dar incearca sa afli cine a inceput vorba asta sh' vb cu pers. data si lamureshtei.in fine e mai bine cind ai prieten mai mare ca tine sa te protejeze. apere! SuCcEsS!

| Ioaaa_4297 a răspuns:

Asta tine de gandire...tot taranu spune uito si pe curva aia sta cu ala cu 10 ani mai mare, dar unu cu cap nu comenteaza si nu-i chiar asa adica daca iti iubesti partenerul care este mai mare nu trebuie sa-ti pese ce spun alti.

| Georgii_9921 a răspuns:

Cand esti cu un baiat mai mare toti cred ca doar un lucru vrea de la tine, dar in acelasi timp te si protejeaza. Baietii nu se aleg dupa diferenta de varsta dintre noi si ei. pa-pa.