| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt asa timida? daca ies cu el de maxim 3 ori ma super obisnuiesc. dar la prima intalnire sunt asa mai tacuta. dar sa stiti ca ma stradui sa iasa cat mai bine.dar mi-as dori din prima sa iasa cel mai ok.

4 răspunsuri:
| simonamaria a răspuns:

Asa suntem cu toti.mereu vor exista emotiile primei intalniri.

| Blu3Smyle a răspuns:

Pai fii tu insati nu-i lasa pe altii sa judece in locul tau nu fii timida gandeste-te la lucruri frumoase tongue sper ca te-am ajutat putin.

| Danielle3232 a răspuns:

Nu trebuie sa te indispui ca esti timida. Asa esti tu, si chiar daca crezi ca pentru tine acesta este un minus, sa stii ca de multe ori baietii sunt atrasi de fete mai timide decit de acelea care isi fac reclama happy

| madafaca a răspuns:

Nu esti timida. Problema este vizibila din modul in care scrii: habar nu ai sa te exprimi. Asta inseamna ca la primele intalniri nu stii despre ce sa discuti cu celalalt. Ulterior e mai usor, zici tot ce-ti trece prin cap pentru ca nu mai e prima intalnire deci esti "in siguranta". Din pacate, relatiile tale sigur nu dureaza mult. Citeste cat mai multe carti, cultiva-te, apoi iti va fi bine si la prima intalnire.