| anonim_4396 a întrebat:

De ce tinerii din ziua de azi practica acest sport numit LABA?

8 răspunsuri:
| Foartesecret a răspuns:

Da sportrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca si cu drogurile:la inceput din curiozitate apoi devine obisnuinta si dependenta.Numai bine.

| YoisNoLife a răspuns:

Pentru ca da satisfactie

| Psychomind a răspuns:

Păi DĂ, asta e la modă. Dacă nu-ți faci laba, e ca și cum ai zice - n-am făcut sex - iar toți rămân - o.o -. După părerea mea, și sexul la o vârstă înaintată mi se pare o prostie.

| byzu a răspuns:

Pt k da satisfatctie...s-au uitat prea mult la filme xxx...se lauda.

| JollyChrome a răspuns:

Pentru ca au maini destul de lungi.laughing

| Criminala a răspuns:

Saisfactie tongue

| Xenor a răspuns:

P.O.R.N.O.G.R.A.F.I.E E.X.C.E.S.I.V.A!