| printsesha4geo a întrebat:

De ce toata lumea spune ca, cand te saruri totul vine de la sine? pai eu can m.am sarutat prima din asta nici nu stiam ce sa fac. iubitu meu dadea din buze si eu stateam ca o statuie

Răspuns Câştigător
| YoYoLicious a răspuns:

Ma...faci ce simti, cum simti...E adevarat ca totul vine de la sine. o sa vezi cand o sa te saruti cu mai multi, ca toti au stiluri diferite de a saruta, trebuie doar sa te adaptezi dupa situatie. Ce s-a intamplat cu tine? Te-ai gandit prea mult, te ai agitat, te-ai emotionat si te-ai blocat. Asta nu inseamna ca nu stii sa saruti. Poate ti s-a mai intanplat vreodata sa-ti iasa ceva cand erai singura acasa, dar daca ai incercat sa arati altcuiva, nu ai mai reusit, pentru ca te-ai emotionat si automat corpul nu a mai reactionat cum trebuia. Asta s-a intamplat si cu sarutul tau. Cand o sa fii complet relaxata o sa vezi ca e ceva banalhappy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o prostie treaba ca totul vine de la sine, depinde si de criterii aici perechea se gaseste in cazuri ciudate si fara sa cauti asta e demonstrat dar cand vine vorba sa faci sex sau sa iei alte decizii in relatie nu are cum sa vina de la sine; cineva decide sa o faca si ajung la un acord cand, cum, unde... sa zicem ca eu (un exemplu) vreau sa mor dar chestia vine de la sine, NU are cum asta mi-o planific eu cum ma omor sau cand voi muri.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce-a făcut prietenul tău trebuia să faci și tu!
Pa, pa.

| Muppet a răspuns:

Pai din greșeli învețiwinking E adevărat nu vine de la sine, dar nici nu se poare explica în cuvinte cum se săruta. Nu cred ca exista o teorie pentru asa ceva. Înveți pe parcurs.

| printsesha4geo explică:

Pai mda acum stiu si eu cum se face dar prima data nu a venit de la sine