| edyedy69 a întrebat:

De ce toate fetele sunt din interes cu in baiat? doar pentru ca am o situatie financiara foarte buna, le cumpar tot ce vor. Doar bani sunt importanti pentru o fata?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu, pe mine nu ma intereseaza sexul opus cum nici lor nu le pasa de mine doar ca sa ma bage in lista prietenii sau se foloseasca de mine cand au nevoie de ajutor sau cand se plictisesc, asa patesti cand nu atragi din punct de vedere fizic fetele, poate si tu esti in situatia mea, doar cu banii putem avea fete frumoase ca fara ei avem parte de masturbare atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este nu ai ce schimba, dar folosestete tu de ele. Nu le da prea mult atentie, doar la inceput si ele vor veni la tine. Fata alege baiatul nu invers

| DanyelDani88 a răspuns:

Nu toate sunt pe interes, te asigur.
Insa o buna parte, da. Adica...e usor sa stai cu unu si ai bani, masina, casa, etc... De ce sa munceasca cand pot primi fara vreun efort?