| RAY a întrebat:

De ce tot mint fetele ca nu conteaza aspectul fizic? Ce castiga cu minciuna asta?

Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

Majoritatea fetelor mint ca pentru ele nu contează aspectul fizic, înălțimea, mărimea ciocanului, statutul social, banii, etc. De ce o fac? Pentru a da iluzii băieților de care nu sunt interesate și a obține anumite avantaje de pe urma lor. Este în natura feminina sa încerce sa profite de masculii care le curtează, de aceea nu vor sa spună de la început ca nu sunt interesate. Avantajele pot fi de multe feluri: financiare, promovare profesionale sau socială, ajutor necondiționat în treburile zilnice sau pur și simplu ca să se descarce emoțional unuia dispus sa le asculte.
Ce poate fi mai ușor de folosit decât un amic extrem de maleabil pentru ca este topit după ea?

68 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu ce fantezii avea cu unu de 30 si insurat.

N-are cum sa arate ca a stat cu unu neatractiv sau n-a stat.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Rozenn
în 3 Martie | Rozenn a răspuns:
Eu nu am nimic cu persoanele supraponderale, nu fac discriminari de nici un fel, chiar daca sunt baiat.

Unii oameni, in special baietii, nu agreaza persoanele supraponderale datorita faptului ca asociaza greutatea lor cu un aspect fizic neplacut, cu lenea, lacomia si complacerea in acel stil de viata.

Obezitatea nu este sanatoasa, deoarece in timp poate provoca afectiuni, cum ar fi diabet si hipertensiune arteriala.

asta e troll

| RAY explică (pentru Mosotti):

în 3 Martie | Rozenn a răspuns:
Daca ne rezumam strict la fizic, dupa parerea mea conteaza amandoua, figura sa fie in concordanța cu trupul, o figură de nota 9 cu un corp de nota 9.

| RAY explică (pentru Mosotti):

N 10 Aprilie | Rozenn explică (pentru wildthing):
Nu am fost niciodată îndrăgostită de femei. Sunt heterosexuală.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai stai asa:
"nu fac discriminari de nici un fel, chiar daca sunt baiat."
Pai parca e femeie!

Aaa, deci a zis figura de nota 9 si un corp de nota 9, pai atunci de ce zice ca figura nu conteaza?!

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

"Nu am fost niciodată îndrăgostită de femei. Sunt heterosexuală".
Pai parca zicea ca e baiat!

| RAY explică (pentru Mosotti):

La clonat si pe love slepp, asta a avut peste 10 conturi, singura iti raspundea, aici e pshiaterie mann, cati am eu, nu ma mir

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

O fi, haha.