| deea_2235 a întrebat:

Heyhappy cat la % conteaza pentru voi fetele aspectul fizic unui baiat?

Răspuns Câştigător
| AlexiaD a răspuns:

Sincer,pentru mine 50%.Cu cat un om creste mai mult, cu atat aspectul fizic conteaza mai putin.
Cel mai mult cred ca aspectul fizic conteaza in adolescenta.Si mi se pare normal.Deoarece adolescentele/adolesecenti nu doresc sa se casatoreasca ci pur si simplu isi doresc o relatie.
Eu am spus ca pentru mine conteaza 50% deoarece aspectul fizic se observa primul la o persoana,iar tot aspectul fizic te face sa vrei sa cunosti mai bine acea persoana. Daca imi place personalitatea baiatului respectiv ma simt atrasa in totalitate de el, daca nu, o las balta.
Sa ai o zi buna! happy

10 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Cam 50%-60%, dar mai conteaza si cum se comporta cu mine si cum vorbeste pentru ca nu conteaza numai frumusetea.

| PrecioussGirl a răspuns:

10 %. f putin oricum...

| ĄŇÐİ a răspuns:

Pentru mine conteaza 40 % iar restul e comportamentul happy

| LittleDreamer a răspuns:

Pentru mine sincer conteaza cam 60-70%.

| Aannddrraaaaa a răspuns:

Este important fizicul unui baiat. pentru mine personal cam 50%!

| OoOlivia a răspuns:

60%...dar daca ma intrebi ce as alege intre un baiat super frumos, dar needucat si vai de capul lui si un baiat ok, acceptabil, dar cu bun simt si sa ai ce vb cu el.Hmmmm cred ca a doua varianta e cea care se potriveste in cazul meu.Frumusetea e trecatoare, asa casmug

| MacMac3 a răspuns:

So,conteaza mult pentru mine. Recent m-am indragostit de un baiat,dupa parerea mea soo frumos :X. Are un anturaj Ok, se comporta si mai Ok. Daca ai avea astea si ar fi urat, ai mai fi incantata?laughing Lasati chestiile gen "e cea mai putin importanta frumusetea" oh go on.

| LoreDana_5768 a răspuns:

Depinde...daca este un nesimtit, poate el sa fie Fat-Frumos...dar sa fiu sincera 30 %, insa mai intai observ felul in care vorbeste si se comporta.

| AliceAmy18 a răspuns:

Cred ca in jur de 10 %

| LoricicA a răspuns:

50%