| nimicaici a întrebat:

Credeti ca conteaza aspectul fizic?laughing

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Eu zic ca da, in proportie de 60%. Degeaba zic unii ca pe ei nu prea ii intereseaza aspectul fizic pentru ca la prima impresie,inainte sa vorbesti cu persoana respectiva te uiti la cum arata,doar nu privesti pe tavan si asculti ce zicehee hee.In orice caz,o persoana frumoasa o poti numi pe cea care are o expresie placuta a fetei,la care te uiti cu drag nu trebuie sa aiba trasaturi perfecte.
Pe de alta parta degeaba te intalnesti cu un baiat super-frumoas da' cu care nu prea ai ce vorbi,este plictisitor, iti zice cat ia luat sa-si faca freza, sa se imbrace etc.
Eu consider ca cele mai bine sa te intalnesti cu o persoana carismatica cu care poti glumi si te poti distralove struckhappy

15 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Daca nu cunosti persoana esti atras de aspectul ei. Apoi te intereseaza de ea...

| Narcis2007 a răspuns:

Conteaza foarte mult...

| FlorinDiablo a răspuns:

Da conteaza, nu in foarte mare masura dar conteaza.

| bytzy09 a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Parerea mea este ca conteaza chiar foarte mult 90% big grin din pacate { vedeti sa nu va taiati vreunu venele laughing }

| FlorinDiablo a răspuns (pentru bytzy09):

Iti dai seama sa nu se sinucida laughing.Dar ca esti agramata nu e o problema? "ca conteaza"

| ChioruL14 a răspuns:

Normal ca nu, noi ne-o tragem cu sufletul...nu cu fizicul.

| DorelSudoru a răspuns:

Daca boschetaru' are suflet bun, ia-l

| Orte95 a răspuns:

Eu cred ca la prima vedere te indragosteti de aspectu fizic nu de bunatatea sufleteasca big grin

| Rotciv a răspuns:

Da conteaza si conteaza destul de mult happy

| carmen13 a răspuns:

Conteaza.si mult chiar daca nu toti recunosc acest lucruhappy

| justagirl1 a răspuns:

Conteaza.cam 50 %

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,conteaza dar nu este esential.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, ca baiat in fata unei fete la prima intarnire conteaza cam in procent de ( depinde de fata si de ce vrea ea? intre 0 si 100 la suta unele sunt materialiste majoritatea nu le pasa de cum arata baiatul si portofelu, totul depinde de fata, mie personal si la multi cred ca frumusetea conteaza cat de cat dar daca e fata cu minte si hotarata si amuzanta nu prea imi pasa de fizic

| esco a răspuns:

Tu ce crezi? conteaza sau nu? parerea ta nu ai spus-o

| xRazvan a răspuns:

Nu...contaza ce ai in interior...nu in exterior