| nicoleta4765 a întrebat:

Hey. Am si eu o intrebare. De ce baietilor le plac mai mult fetele mici de statură?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fetelor de ce le plac băieții înalți?

| Ofiintă a răspuns:

Mă îndoiesc că "le plac mai mult" femeile mici de statură.
S-ar putea să iși dorească să se potrivească, chiar si d.p.d.v fizic cu fata respectivă. Asta ca să nu există o diferența mare de înăltime intre cei doi.
Dar dacă este să prefere totusi o fata mica de statura, s-ar putea să o facă și pentru că apreciază alte aspecte care tin de fata respectivă.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai vazut vreodata un cuplu in care fata este mai inalta ca baiatul? Cum ti se par?
Ridicoli, inconfortabili, jenati, rusinati, ca se uita toata lumea la ei, ca sunt nepotriviti ....asa-i?
Ei bine, cam astea ar fi motivele.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, mai bine zis... poate prefera acele fete mai mici ca inaltime decat baietii.
Desi si aici, tine de la persoana la persoana.

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca, de obicei...
Pare ca au fundul mai mare.

| Invictusman a răspuns:

Mie îmi plac minionele de exemplu, dar nu e o regula nu toți băieții prefera fetele scunde.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Atât băieții cât și fetele, au fiecare propriile dorințe, vise.Fiecare are sau nu o anume imagine formată în mintea lor după care se ghidează. Sunt băieți mai scunzi care visează la fete mai înalte, la fel sunt fete înalte cărora le plac și băieții mai scunzi, nu există o regulă.

| timidu89 a răspuns:

Imi plac minionele la nebunie happy Se uita o fata de 1.75-80 cm la unul de 1.70? Tipele inalte prefera baietii inalti.

| FantasyBoy a răspuns:

Ne indeamna la protectie, tine de instinctul masculin si de cel patern, fetele mici de statura par mai vulnerabile.Nu inseamna ca si sunt asa...

| diana200005 a răspuns:

Nu toti baietilor le plac fetele mai mici de statura