| abcdc a întrebat:

De ce un baiat poate fi atat de orgolios incat sa nu marturiseasca sentimentele fata de persoana iubita? fetelor voi ati intalnit tipul acesta de baieti sau v-a placut de un astfel de baiat? astept raspunsuri.happyfundahappy

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da am intalnit si am fost cu genul asta de baiat. El stia ca imi place de el asa ca am facut pe proasta, nu am vrut nici eu sa recunosc si am facut si eu pe orgolioasa, iar in cele din urma el a fost nevoit sa-si recunoasca sentimentele fata de mine pentru ca altfel nu avea cum sa salveze relatia.

| Ririru a răspuns:

Buna.
Da, am intalnit, si sunt si intr-o relatie cu un astfel de baiat.De un an si ceva. Nu este mereu asa "orgolios", a avut si momente cand mi-a spus, sincer, eu m-am obisnuit si am invatat sa-l iubesc asa cum e el. Mai ales ca mi-a spus ca daca mi-ar spune non-stop ca ma iubeste, n-ar mai avea farmec. N-as mai simti nimic. Mi-a spus ca prefera sa o dovedeasca, nu sa o spuna.Si ca asta e genul lui.

Nu stiu daca e neaparat orgoliul, nu prea cred ca doar orgoliul, poate nu-i place sa-si arate sentimentele. Eu stiu doar ca-l iubesc asa cum e el, si stiu ca si el.

Bafta!

| ELLSSA a răspuns:

Am intalnit astfel de lasihappy
Nu stiu daca era orgoliu...

| justmeesb a răspuns:

Buna, poate in prima etapa a relatiei se simte mai stanjenit sa spuna asta, poate o arata doar, tu trebuie sa simti asta si sa intelegi ca unii nu sunt cu prea multe vorbe. Eu te inteleg ca fata fiind ai nevoie sa si auzi ce sentimente iti poarta dar ia-l usor, oricum dupa un timp si dupa ce relatia avanseaza ar trebui sa-ti spuna singurel asta. Bafta.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna; eu da; din cauza asta ma chiar facut sa plang si cateodata ma pune pe ganduri ca nu ma mai iubeste; dar asa sunt unii baieti. fundita?/

| Analya a răspuns:

Da am intalnit...nu stiu de ce sunt asa orgoliosi, uneori avea impresia ca nu simte nimic pentru mine sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recunosc nici in fata ta, nici in fata prietenilor. tipic lasilor
n.ai ce sa le faci, o sa.si dea singuri seama cand vor realiza ca nu mai au nimic.asta mult prea tarziu pentru a remedia.
fundita?batting eyelashes