| BonaNote a întrebat:

Sal TPU!winking Azi vin cu o intrebare adresata atat fetelor cat si baietilor. Dupa voi, care dintre urmatoarele modele de baieti ar fi mai apreciati atat de fete (in special) cat si de prietenii lor de acelasi sex.
Primul model ar fi acela gen Justin Biber. Cu o freza cat mai "fixata" (ma refer la fixativ, gel etc), cu sute de poze pe facebook in care apare pictat pe fata ca o pisica sau multe alte exemple. Sper ca ati inteles.
Al doilea model ar fi acela al unui baiat simplu, nu prea deschis, cat se poate de "secretos" (sa nu isi spuna sentimentele foarte usor) si poate si dur (ceea ce logic ar mai scadea din aspectul unui baiat din modelul de mai sus).
Astept raspunsuri de toate felurile big grin Mersi!

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu sunt genul de fată care să simtă durerea unei respingeri, sau ceva de acest gen.
Nu mă atrag băieții care se consideră cei mai tari şi mai șmecheri tipi de pe planetă. Mă dezgustă persoanele de acest gen.
Îmi plac persoanele secretoase, pentru că astfel când voi afla un secret va fi doar al meu şi al lui, nimeni nu-l va mai ști decât noi, şi astfel voi considera că sunt specială pentru el.
Având în vedere că nici eu nu prea sunt atât de deschisă, sunt mai mult refugiată pe alta planetă, în lumea mea, singură, nu știu dacă mă voi putea împrieteni cu el.
Îmi plac tipii duri, ei se pot numi băieți adevărați, nu fetițele cărora le e frică ca nu cumva să-şi murdărească papucii.
Îmi plac băieții care știu ce înseamnă sarcasmul, care știu ce înseamnă să fii uitat de toți.
Ador acei băieți, care chiar dacă sunt duri, răi, cu tine se comportă diferit față de ceilalți.
Aş spune că din cele spuse de tine, aleg modelul doi. Pentru că e mai aproape de un modelul unui băiat interesant, care să îmi cucerească atenția.

| BonaNote explică (pentru positivity):

Mersi de raspuns! Imi place cum l'ai argumentat happy

| EaEmma a răspuns:

Tie clar iti place de Justin Biber...asa ca pentru tine...prima varianta

| BonaNote explică (pentru EaEmma):

Nu'mi placewinking si in cazul in care ai spus'o ironic nici nu-l urasc deci nu am nimic cu el. Doar ca a fost primul exemplu care mi-a venit in cap. Ms de raspuns.

| EaEmma a răspuns (pentru BonaNote):

Ok...