| Annaa_5032 a întrebat:

De ce un barbat casatorit se multumeste cu cateva saruturi de la o minora, cand de la sotia sa poate obtine totul?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,poate obtine totul de la sotia sa,dar l-a obtinut de atatea ori ca s-a saturat,vrea ceva nou.Tu ai putea manca ani de zile aceeasi mancare? Asa si el.Tu esti ceva nou, absolut stralucitor, il atragi ca un magnet.Este sigur ca ar vrea mult mai multe,dar se teme.Cel mai bine ar fi sa dispari complet din viata lui,si nu de altceva,dar fii sigura ca daca reuseste sa ia de la tine ceea ce doreste, te va insela si pe tine asa cum isi inseala nevasta, va fi interesat de alta si de alta etc.Chiar nu exista in jurul tau un baiat care sa-ti fie pe plac? Nu te grabi cu raspunsul,sa ai pe cineva nu inseamna ca ai castigat la loto,o relatie e frumoasa cand ambii parteneri se iubesc, se respecta, spera la fel si vad un cat de cat viitor impreuna.Bye!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca tu esti in situatia asta inseamna ca e vai de capul tau.Sa umblii de mica cu barbati insurati si libidinosi e o REALIZARE COLOSALA pentru o Parasutista.

Daca intrebi la modul general, transforma mai sus de la adresare directa la cea indirecta, plus ca ala e un cocalar jegos.

| unnimeni a răspuns:

Se multumeste pe moment cu atat"doar".

| Arcusor a răspuns:

Pt ca este un incult zic eu si un curvar.Si femeile astea care se insoarca cu curvaririi si-au ratat toata viata.Si crezi tu ca doar cateva sarutari o ia pe fetisca incet dar incetul cu incetul poate o corupe si face sex cu ea.Eu zic sa ii ceri explicatii si daca mai face asa o data dai papucii.App incearca sa mai piperezi relatia cu si partidele de sex cu costumase de scolarita, doctorita, mai schimba cand in cand look-ul vezi si tu.Ai grija si multa bafta

| visatoarea01 a răspuns:

S-a saturat de nevasta-sa, cine stie? poate s-a indragostit, cred ca u stii mai bine

| Deyutza_9947 a răspuns:

Pai sincer nu stiu ce sa zic. dar stii ca in general barbati/baieti sunt nerabdatori de ceva nou. Incearca sa te schimbi si poate se va simti si mai atras de tine. Sper ca te-am ajutat :*!