| AnotherHuman a întrebat:

De ce unele femei sunt atat de greu de cucerit?!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se multumesc cu alte penisuri sau le place autosatisfacerea personala

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca nu te plac.

| Freya1 a răspuns:

Depinde.
Sunt fete ce pur si simplu nu te plac si atunci normal sa nu le poti cuceri simplu sau fete ce au deja o relatie si e normal sa nu le poti cuceri. Daca fiecare ar ceda la primul tras cu ochiul ce ar mai fi cu lumea asta

| sofisis a răspuns:

Daca sunt greu de cucerit de oricine, sunt fite. Daca tie iti e greu sa le cuceresti, nu sunt interesate de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu ne daruim oricui, gen eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datã te refuzã din prima nu te place, iar dacã se lasã greu inseamnã cã incerci tu prea mult, mai trebuie sã o lasi si pe ea sã cearã de la tine.

Răspuns utilizator avertizat
| alexwahl a răspuns:

Asta era parerea mea candva.

| YellowAngel a răspuns:

Pentru ca au multe de oferit

| NonName a răspuns (pentru YellowAngel):

Chiar ca au multe de oferit, dar primesc si ele cam multe! happy

| TheWisest a răspuns:

Pentru ca au standarde

| RickyxD a răspuns:

Ori nu te plac, ori fițe.

| NonName a răspuns:

Se cred prea interesante!