| anonim_4396 a întrebat:

De ce unele fete nu recunosc ca se masturbeaza?

7 răspunsuri:
| blablablaa a răspuns:

Pai parca nu era o rusine sa te masturbezi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din acelaşi motiv pentru care tot " unele fete " nu recunosc că sunt nişte panarame. Le este ruşine cu ceea ce sunt, de aia pozează în moraliste ce se respectă şi fac parte dintr-o societate de " rang înalt ", când de fapt nu sunt cu nimic mai diferite de un " nerd " nolifer clasic care-şi petrece toată ziua în faţa PC-ului piratând materiale pornografice.

| Miky1 a răspuns:

Marea majoritate nu recunosc! Pentru ca sunt mai pudice, egoiste, secretoase etc.

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Poate pentru ca le este rusine de le insusi?

| Belluuu a răspuns:

Rusinea,Jena,Timiditatea,Frica,Barfa... si mai is si multe altele care as putea sa ti le notezbatting eyelashes

| XxxOANAxxX a răspuns:

De rusine

| AddeAdutza a răspuns:

Probabil din cauza ca oamenii de fiecare data cand o vad spun: "uite-o pe aia care se masturbeaza!"