| Demeister a întrebat:

De ce unele fete pupă şi îmbrățişează alți baieți în afară de partenerul lor actual?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din placere sau joaca, este permis daca sunt copii mici.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca sunt doar amici, colegi de scoala mai apropiati. Sau nu faci diferenta intre un iubit si un coleg/amic?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate in semn de prietenie, fara tentă sexuală, asda se manifestă ele. dar tu de ce nu le intrebi pe ele? numai ele i ti pot raspunde exact la aceasta intrebare.

| Demeister explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cum adică în semn de prietenie?
Adică o fată care are deja un partener, ce caută să se împrietenească cu alți băieți?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Demeister):

De ce nu o intrebi pe ea, atunci inseamnă ca fata e o curvă.

| alexandrualind a răspuns:

Placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele se pupă și se îmbrățișează și între ele, dar nu înseamnă că sunt lesbience ( dacă prin pupat te referi la sărut pe obraz), aparent e un fel de "ritual social" al femeilor, la fel cum bărbați când se întâlnesc cu cineva tiind să de-a mâna cu acea persoană.

| DeathOfDreams a răspuns:

Indiferent dacă am prieten sau nu, mereu îmi voi îmbrățișa prietenii.

What's the fuck.ing point?

| antoniaidk a răspuns:

Pentru ca probabil partenerul actual ii un fricos si jumatate care nu face el primul pas! tine mine : 'pupo,****-o pana nu ti-o fura altu "

| annonim677 a răspuns:

Pentru ca parteneru actual e un sclavoi care o lasa sa si-o puna cu toti.

| Demeister explică (pentru annonim677):

Cum adică "să şi-o pună cu toți"?

| Betrix a răspuns:

Pentru ca.s cam tarfulite

| Eusebiu2000 a răspuns:

Adica lasa si pe altii sa bage un lemn in soba happy