| teo77 a întrebat:

De ce unele fete se plang atata ca si-au pierdut virginitatea?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate credeau ca vor fi in al noualea cer facand asta.Cand si-au dat seama ca nu a fost asa, incep sa se planga.

| KamaSutra a răspuns:

Pentru ca la momentul ca au ales sa si.o piarda nu s.au gandit ca o sa le para rau si pentru ca in ziua de azi "unele fete" nu prea mai gandesc si fac ce le zice ala de langa ele
Loser!smug

| OnuOnulică a răspuns:

Pentru că e cel mai de preţ lucru la o fată. Din simplul motiv că nu poţi să o mai recuperezi niciodată.

| minrest a răspuns:

1.De regula, relația se deteriorează imediat. Băiatul știe ca acum poate sa se poarte mai urat, fata îi va tolera multe. 2.Vede ca ideea romantioasă pe care o avea despre sex nu se verifica. Sexul înseamnă o plăcere mare pentru bărbat, una mai mica și problematică pentru femeie, și multe probleme și pericole numai pentru femeie.3. Imediat după sex încep problemele ginecologice. Cum mergi la medic și păstrezi secretul dacă ești minora? Și multe altele. Salut.

| Wøodenpints a răspuns:

Că n-au obținut mare lucru pe ea. Majoritatea primesc doar 2-3 pahare de poșircăi ieftină și 10 minute de ținut în brațe după.

| MskDesign a răspuns:

Pentru ca isi dau seama de prostia pe care au facut-o si pentru faptul ca in Romania este inca un subiect tabu in ceea ce priveste educatia sexuala de la parinti la copii.

| Happyjump a răspuns:

Plang pentru ca vad doua linii. Nu prea mai vezi fete sa le para rau, mai degrabă vezi fete care se plang ca sunt virgine.

Răspuns utilizator avertizat
| Meez a răspuns:

Pentru că o să le bată tăticu'.

| DANIEL2001 a răspuns:

Ca le bat, mamele lor cand afla laughing)8)))
"