| Emma2234 a întrebat:

De ce uneori cand ma masturbez imi curge sange? Nu am avut nicio relație sexuală niciodată.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista posibil sa ai a numita malformatie sau o rana, leziune care sa sangereze in momentul in care este atinsa portiunea respectiva. In astfel de situatii devine strict necesara sau chiar obligatorie consultatia ginecologica, pentru a se determina motivul, cauza si a se interveni medical in tratarea respective probleme. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Greu de spus dacă nu descrii și metoda folosită.

| Emma2234 explică (pentru mihai69):

In ce sens?

| mihai69 a răspuns (pentru Emma2234):

Evident, nu cu poze și detalii - dar era util să știm dacă doar îți mângâi organele genitale externe sau mai și încerci să introduci ceva în vagin?

| Necunoscut112 a răspuns:

Ce spui tu nu este normal. E musai să mergi la ginecolog.

| Samariteanul a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un ginecolog daca-ti curge prea mult.

| NameInUse a răspuns:

Poate e himenul care se rupe.

| Lussyyy a răspuns:

Asa se întâmpla cand te dezvirginezi îți curge sânge de acolo dinăuntru