| chOcO_5785 a întrebat:

De ce uneori prietenii te pun sa alegi intre ei sau iubitul/iubita? Vi s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
| sweetsweetpink a răspuns:

Da, mi sa intamplatm de fiecare data. Deoarece eu cand imi fac prieten, stau zi de zi cu el, si numai ies cu prietenii. Oricum, daca iti sunt prieteni, nu te vor pune sa alegi.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca sunt invidiosi si te vreau numai pentru ei

| nicolaenistor a răspuns:

Nu si nici nu o sa ma intrebe. vrodata ea e ea si prieteni e prieteni nu are nici o legatura.asta daca nu dormi cu prieteni. e normal sati zica intrebarea asta

| Oana92 a răspuns:

Pentru ca sunt imaturi

| Demonull a răspuns:

Daca prietenii tai au 13-14 ani te pun sa alegi ca sunt gelosi de fapt am intalnit cazuri in care prietenii individei aveau 19 20 si tot la fel procedau.Gelozie,invidie ca cineva ar putea fi fericit si fara ei.

| Nixs a răspuns:

Da...mie mi s-a intamplat..am ales-o pe prietena mea cea may buna..nu pe iubitul meu.dar am facut o mare porcarie..chiar daca nu-l iubeam cu adevarat pe el trebuia sa-l aleg.

| Den19 a răspuns:

Pentru ca sunt gelosi ca iti petreci mai mult timp cu iubita/iubitu decat cu iei