| Kisie a întrebat:

De ce unii baieti cand sunt intr-o relatie isi inseala prietena si vor ca noi fetele sa nu il inselam?

16 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Băieţii se plictisesc repede de o relaţie, mai ales dacă relaţia sa lăsat cu finalizare.Caută altă cucerire, şi va insista până va cădea şi acea redută, după care alta la rând.Merg pe ideia că ce e mult nu e bun şi se strică repede.Dar şi voi fetele trebuie să foloşiţi ideia că după băiat şi atobuz să nu fugi niciodată, că stai pe loc şi vine altul!

| tuGatita a răspuns:

De obicei, alea cu care le inseala pe prietenele lor, dau mai mult. stii la ce ma refer. Poate cu iubita au relatii intime dar alea cine stie, poate ii fac sa se simta mai bine, fac alte chestii in plus. Si ei trebuie sa fie bine mersi, sa se simta minunat, sa fie satisfacuti pe deplin si sa aiba si o persoana care ii iubeste, care ii intelege cand au nevoie, iar iubitele sa fie numai ale lor, nu cumva sa ii insele ele ca dupa aia ce zic, ca is luati de prosti, ca rad prietenii lor din gasca de ei, se fac de ras. e orgoliul. Daca ma inseala il las naibii. Un astfel de barbat NU merita sa aiba o femeie buna langa el.

| IMC90 a răspuns (pentru tuGatita):

Stii ce e cel mai tare?
Am vazut n baieti care, desi sunt intr-o relatie, primesc oferte chiar de la individe din grupul de prietene al iubitei sale laughing
Asta asa, ca tot suntem la capitolul moralitate laughing

| tuGatita a răspuns (pentru IMC90):

Da am vazut si eu asta laughing mai bine zis, am trecut prin asta laughing dar in cazul meu, iubitul nu a cedat ca un tampit ci mi-a zis mie "uite ce prietena ai". asa ar trebui sa procedeze niste barbati cu obligatii, fie ele si morale, nu neaparat in acte. restul sunt gunoaie si nu merita sa aiba parte in viata decat de femei care sunt bune numai pentru inselat iubita o noapte, o ora!

| IMC90 a răspuns:

''vor'', ca ie mai multi

| Kisie explică (pentru IMC90):

Aoleu acum pentru o greseala mica...

| gdez a răspuns:

Baietii sunt orgoliosi, si nu suporta sa stie ca isi impart prietena. happy

| neutrino a răspuns:

Fiecare "interpreteaza" o relatie in functie de caracterul pe care il are.

| pisicutzamik a răspuns:

Pai baietii sunt ca babele de pe timpurilaughingam vazut acum ceva timp un reportaj facut despre acest subiect si reporterul intreba o babalaughing:"Mamaie in viata matale ti-ai inselat sotul,iar baba raspunde ptiuuu Doamne fereste cum sa fac asa ceva,reporterul o mai ntreaba dar sotul va inselat? baba:da si este normal,femeia trebuie sa stea la cratita iar barbatul face ce vrea daca are grija de familie", auzi ce conceptii cum sa accepti asa ceva, eu sunt de parere ca daca iubitul ma inseala si aflu il insel si eu si dupa ii dau papucii, sunt un milion de barbati in lumeee! deci concluzia este ca cei care inseala si vor sa nu fie inselati sunt niste ipocriti, care nu au minte!kiss

Răspuns utilizator avertizat
| timisoara a răspuns:

Pentru ca el nu vrea o relatie serioasa.

| Larysu a răspuns:

De parca nu o fi si invers, fete care sa isi insele iubiti.

| xDanielx1998 a răspuns:

Depinde si de baiat acum daca fata cu care e acum o tine doar asa de fatada da dar daca chiar o place atunci no va insela.
Dar acum depinde mult de baiat funda?