| forever4u a întrebat:

De ce fetele intr-o relatie sufera mai mult decat baieti?:-|

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pentru ca noi punem suflet,investim sentimente,iubim iar persoana de langa noi nu apreciaza aceste lucruri si isi bate joc de sentimentele noastre. Exista insa si baietii care sufera mai mult decat fetele,dar ei au orgoliul lor si nu arata acest lucru si vrea sa ne faca pe noi sa credem ca lor nu le pasa dar de fapt si ei sufera in tacere.
Este greu sa suferi din iubire,din tot ce a fost frumos la final sa te alegi decat cu amintiri, lacrimi si multa tristetesad, insa trebuie sa facem fata si mergem inainte oricat ne este de greuhappy

7 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Nu neaparat, nu toti baietii sunt la fel dar amjoritatea sunt aceia care mint si se joaca cu sentimentele si arunca vorbe goale in vant, dar partea cea mai nasoala e ca in majoritatea cazurilor baietii si fetele sincere au de pierdut mai mult decat cei care isi bat joc si nu pun suflet.Ai grija de ceea ce faci pentru ca aia sinceri de cele mai multe ori au de pierdut.Dar odata si odata o sa rasara soarele si pe strada ta.

| ZORRA a răspuns:

Nu este adevart baieti sufera mult mai mult decat noi fetele, asta daca iubesc si ei cu adevarat ca noi daca ne-am despartit de el intr-o luna, doua, ne facem prieten. dar ei nu isi fac o prietena asa de repede. si-o fac in 5 luni cam asa si iti zic asta ca am patit pe pielea mea si mai ales, daca e sa fie si un baiat care a tinut, si te-a iubit mai mult pe tine de cat pe el, iti zic ca sufera mult mai mult de cat o fata. si noi suferim nu zic nu dar noi ne aratam suferinta ffff repede la inceput. si ei isi arata dar greu dupa o saptamana. numnai la noi le este gandu, si incearca sa ne scoata din sufelet dar nu reusesc, pentru ca ei dupa ce ne-au pierdut atunci dragostea lor pentru noi este mult mai marewinking. iar concluzia mea este ca baieti sufera mult mai mult de cat fetelewinking

| an0nymus a răspuns:

Aici te inseli, unii baieti sufera mai mult decat poti sa iti imaginezi.chestia e ca baietii nu isi arata suferinta la fel ca fetele.noi baieti suntem mai ...inchisi in noi in cea ce priveste suferinta.credem ca nu e,, macho''daca aratam cat de mult suferim

| forever4u explică (pentru an0nymus):

Dar dar voi baieti da.ti impresie mereu ca nu va pasatongue

| forever4u explică (pentru an0nymus):

Da dar*

| BlackSoul97 a răspuns:

Pai la majoritatea nu le pasa.ei trec usor peste

| BetterOfOnMyOwn a răspuns:

Sa iti spun eu drept si din experientele prietenilor mei happy. Am cunoscut multe fete si multi baieti si am asistat alaturi de ei la o despartirehappy si.ti spun drept ca, baietii sufera mult mai mult decat o fata, insa problema este alta: baietii au un orgoliu` de nedescris, depaseste orice limite happy ceea ce inseamna ca el niciodata nu va arata nimanui ca sufera..gandeste.te baietii trebuie sa fie baieti. toata lumea ii vad ca fiind cei mai puternici, deci iti dai seama ce urat s.ar simti un baiat in momentul in care lumea din jurul lui ii vor spune :"bai, frate, cum sa plangi dupa una?!". de aceea toata lumea crede ca fetele sufera mai mult..pentru ca noi, suntem mai deschise in a ne arata sufletul si durerile..ne place sa vorbim despre noi. stai linistita. daca tu ai trecut printr.o despartire si ai suferit atat de mult incat crezi ca el nu a suferit. poate n.a facut.o dar daca a fost asa a suferit in sufletul lui, acolo undeva, tanjind dupa tine happy in singuratate fara ca lumea din jurul lui sa stie happy. si sa stii ca durerea pe care o suporti singur/a e mai dureroasa decat oricare altahappy pentru ca noi suntem OAMENI. avem un suflet..si avem nevoie de atentie, de cineva care sa ne sprijine pentru a nu cadea.