| SERIALS a întrebat:

De ce unii baieti gandesc cu fundul si cu scula, dar nu cu creierul?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimeni nu gandeste cu fundul, penisul, doar ca noi avem dorinta sexuala mereu la fel adica mai mare ca la femei asa ca de multe ori mai ales la pubertate am face sex cu tot ce intarnim, tu daca esti fata posibil ca nu sti cum e sa simti nevoia asta non stop mai ales cand sunt multe fete frumoase si mai dezbracate

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, marea majoritate a masculilor gandesc cu sula, doar unii cupleaza si creierul (din nefericire mult prea putini).

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca asa cred ei ca este mai bine.

| kandaraki a răspuns:

Deoarece unele fete gandesc cu vaginul si cu sanii, dar nu cu capul si cu creierul

| AlexCristi97 a răspuns:

E vorba de hormoni si cum ne influenteaza ei viata. La barbati, hormonii sunt constanti si produc dorinta sexuala si instinctul de reproducere. La femei, datorita ciclului menstrual hormonii variaza in cantitate si determina diferite stari, fiind mult mai doritoare sa intretina relatii sexuale in perioada fertila. Asta e partea hormonala, instinctuala. Desigur intervine in mare parte factorul psihologic.

| Desireღ a răspuns:

Cu care creier să gândească?

| Camuflaj2017x a răspuns:

Bossule, ai mai pus intrebarea asta, unde vrei sa ajungi?

| SERIALS explică (pentru Camuflaj2017x):

Sa aflu adevarul suprem

| xFlo a răspuns:

Fiecare cum l-a lasat D-zeu

| georgemandrus a răspuns:

Pentru ca hormoni