| SERIALS a întrebat:

De ce unii baieti gandesc cu scula sau cu fundul, dar nu cu creierul?

8 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

E constatare sau o jignire? laughing
Acele specimene nu cred că nu prea sunt oameni, adică sunt dar o specie inferioară numit homo cocalarus.

| WaterDrop a răspuns:

Esti prea bun cu ei. Majoritatea este cuvantul potrivit si o fac pentru ca nu sunt capabili sa`si controleze instinctul animalic.

| SERIALS explică (pentru WaterDrop):

Si tu crezi ca ei se comporta ca niste animale fara ratiune?

| WaterDrop a răspuns (pentru SERIALS):

Numarul violurilor este in plina ascensiune.

| SERIALS explică (pentru WaterDrop):

Ma ingrijorezi...

| GoldenZenith a răspuns:

Pentru ca Dumnezeu i-a facut in asa fel incat sangele sa le circule mai mult la organul genital si la creier aproape deloc, daca saracul nu e irigat, de unde atata judecata pe capul lor?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Deoarece instinctele primează uneori în fata rațiunii. Oricum până nu se dau cu capul de pragul de sus nu îl văd pe ala de jos. Si după aia vezi tu cum încep ei să gândească cu materia cenușie si nu cu capul de jos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu. Nu stau sa se gandeasca la consecinte, la ce va urma sau vor avea de tras pe urma. Prefera sa se gandeasca la acele putine momente de placere si sa nu-si asume consecintele.