| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii barbati inca au conversatiile si pozele cu fostele daca ei au deja o alta relatie?

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

De ce nu? Ce ar trebui sa faca? Sa dea block uneia dupa ce se desparte de ea? Sa stearga tot? Sa arda pozele?
Au ramas prieteni, bravo lor...

Si eu imi pastrez toate pozele si conversatiile si mi-ar parea putin rau daca le-as pierde.

| ROB3RT89 a răspuns:

Ca asa vor ei.
De ce ti-ar pasa? Chiar nu ai ceva mai bun de facut decat sa vezi ce fac altii?
Cand iesi dintr-o relatie, poti sa ramai amic/a cu acea persoana!

| Hammurabi a răspuns:

Unii sunt atât de nesiguri pe ei încât simt nevoia să-și afișeze "palmaresul". Așa se simt mai bărbați.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ca sa aiba ce sa le arate copiilor si nepotilor sau pur si simplu isi pastreaza amintirile csi cu ajutorul pozelor.

| flixbuster a răspuns:

Pentru ca unor barbati nu le e rusine cu trecutul lor ba chiar il considera ceva important ce merita/trebuie pastrat.

In plus, e un test bun pentru urmatoarea mimoza: daca o vezi ca stramba din nas ca nu ti-ai aruncat la gunoi trecutul (eventual ti-o cere ea), next!

| Zuzabaaa a răspuns:

Pozele nu strica nimic, ci oamenii?

| Mary112233 a răspuns:

Simplu, nu este sigur că a uitat-o pe fosta, dacă nu șterge pozele, pai încă o mai iubește.