| TudorFox a întrebat:

De ce unii oameni se simt naspa dupa masturbare? Sa ii doara capul si alte chestii?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru că în momentu ejaculării, mai ales ca băiat, nu știu dacă e valabil și la fete, pierzi multe vitamine și minerale din corp ceea ce e normal să te moleșească pe moment + că-ți crește și pulsul într-un astfel de moment și na, trebuie să-și revină la normal organismu, e aproximativ ca atunci când faci sport.

| TudorFox explică (pentru Adry05):

Si daca e totul in regula si dupa ce te-ai mast urbat, e normal si asta?

| Adry05 a răspuns (pentru TudorFox):

Da, normal laughing

| TudorFox explică (pentru Adry05):

Pai asta inseamna ca nu pierd destule vitamine si minerale sau de ce?

| Adry05 a răspuns (pentru TudorFox):

Ba pierzi da probabil ai o cantitate suficientă în corp cât pierderea asta să nu te afecteze. De obicei îi afectează pe ăia care sunt deja destul de anemici și au lipsă de vitamine în corp.

| TudorFox explică (pentru Adry05):

E bun atunci

| mihai69 a răspuns:

Pentru că nu știu s-o facă.winking

| BOXERS a răspuns:

Daca incepi printr-o metoda ''barbara'' este si logic, in special incearca sa menti o viteza moderata =).Nu stiu daca te-am ajutat, sper ca da