| psiHopixia a întrebat:

De ce viata e asa nedreapta? x(
De ce ma place baiatul pe care eu nu il plac?
De ce baiatul pe care il plac. o place pe prietena mea?
De ce? sad

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Sunt de acord cu utilizatorul care a acordat primul răspuns. În viaţă totul este o provocare şi un neaşteptat. Nu poţi primi întotdeauna ce îţi doreşti şi nu toate visurile se şi transformă în realitate. Chiar şi aşa, trebuie să accepţi faptele aşa cum sunt şi să speri mereu în ceva mai bun.
Crede-mă, fiecare dintre noi se va confrunta mai devreme sau mai târziu astfel de nemulţumiri şi neconcludenţe, însă într-un final va găsi ceea ce caută şi totul va fi bine.
Capul sus!

| Elena1234456 a răspuns:

Asa e viata! Nu ai ce sa faci.

| тecнιннιlα a răspuns:

"Viaţa este adeseori Încercare, şi tocmai de aceea este necesar să trecem cu bine toate testele ei, pentru a face salturi profund transformatoare." Gregorian Bivolaru

| DorelSudoru a răspuns:

Ca esti urata? Destul de binestraight facestraight faceHai ca vreau funda deprimato

| Maditzaa16 a răspuns:

Baiatul care te place simte o atractie fata d tine la fel cum si tu simti o atractie pentru acel baiat! Asa e viata! Fiecare cu c i-a dat d-zeu! sad se intampla mereu sad sau poate baiatu`ala care il placi nu o place neaparat p pr ta... e s t fac geloasa rolling eyes se intampla (mie da)

| Judas6k a răspuns:

Pentru ca viata,te pune deseori la incercare, dar te face si bucuroasa cateodata, vezi poate poti face ceva cu baiatul care te place.