| AndreeaFarasperante a întrebat:

De ce e viata asa de nedreapta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=b-BfpcE5TBg linkul postat inainte nu mai e bun.

| AlinaaAli a răspuns:

Viata nu e nedreapta, parerea mea, viata e asa cum o facem noi si cuim vrem noi sa fie!
Daca noi suntem corecti cu viata, si ea e corecta cu noiwinking

| AntoniaOrman a răspuns:

Stiu ce spui! E atat de grea viata aceasta! E grea pentru ca asa a lasat-o Dumnezeu. Sper ca in Rai sa fie mai bine, pentru ca simt ca incurand o sa mor!

| AlinaaAli a răspuns (pentru AntoniaOrman):

Ce simptome ai?hee hee

| AntoniaOrman a răspuns (pentru AlinaaAli):

Imi vine sa ma sinucid tongue

| Rockart a răspuns (pentru AntoniaOrman):

La nici 11 ani ţie îţi vine să te sinucizi? Că prin mari greutăţi oi trece şi tu, ce să zic...

| AlinaaAli a răspuns (pentru AntoniaOrman):

Saracu' de tine
Ti s-a stricat masinuta, sau care e baiu'?