| mariomario a întrebat:

E nedreapta viata asta, nu?

16 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Asa este, dar noi o putem face sa fie dreapta, cu multa rabdare, credinta si incredere!
Numai bine!

| nobody_9468 a răspuns:

Intrebarea fiind pusa la aceasta categorie, da, uneori e prea cruda pentru a merita sa fie traitastraight face.
Si maine e o zi...sa ai parte de toata fericirea din lume!

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| mihaa a răspuns:

Mariomario, viata este foarte nedreapta dar si noi suntem vinovatii, pentru ca nu vrem sa fim cu adevarat fericitii
stam si ne plangem de mila, dar nu cautam solutii
pentru a fi fericitii
mariomario, esti trist?

| Just a kid a răspuns:

Foarte nedreaptasadcand ai mai mare nevoie de ceva/cineva ramai farasad

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prea mare generalizarea.
Viata este asa cum si-o face fiecare, dupa calitatile si posibilitatile lui, dupa mediul in care traieste (dar care poate fi schimbat), stii ca se zice "Cum iti asterni, asa dormi."
De altfel modul cum privim viata, in sensul pus in discutie de tine, mai depinde si de nivelul aspiratiilor si dorintelor, cu cat acestea sunt mai mari si posibilitatile de realizare mai mici, cu atat suntem mai frustrati.
Pentru fericire nu este nevoie de prea mult pentru unii si de prea mult pentru altii.
S-auzim numai de bine!

| yellowalien a răspuns:

Cam asa...

| alexH a răspuns:

Eu unu nu iau viata in serios, si nici nu o voi face vreodata. Oricum nu voi scapa viu din ea, nimeni nu v-a scapa.

| Lexy ♥ a răspuns:

Nu!

| raisssa a răspuns:

Mdap...mai ales la capitolul dragoste pentru unii...

| ..:::Andrada:::.. a răspuns:

Foarte tare happy
Dar kteodath... big grin e dulce rau blushing

| RainDrop a răspuns:

Mmda.

| mariomario explică:

Foarte trist...

| mariomario explică:

De fapt. mie foarte dor de cinevatongue

| LuciaDavis a răspuns:

Este foarte nedreapta. Dar totul se intampla cu un motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult prea nedreapta.

Răspuns utilizator avertizat