| VrRos808 a întrebat:

De ce viata e atât de tristă?
De ce femeile nu accepta băieții cuminți și frumoși, ii evita pe cât posibil?
De ce astia mai introvertiți nu avem parte de iubire ca să ne vindecăm?
De ce nu ne înțelege nici o femeie?
De ce femeile vor sa vadă pe băieți triști?
De ce nu avem dreptul la afecțiune din partea femeilor?
De ce e atât de greu să îți faci o relație în 2022?
De ce băieții drăguți sunt evitați pe cât posibil din prisma faptului ca nu emană masculinitate?
Ce creier are femeia de e atât de greu de înțeles, de găină?
Fetele prefera sa rămână singure dacă nu face băiatul primul pas am observat și după spun în mintea lor: - uite,ăsta mă vede că sunt singura și nu mă bagă în seamă,e un fraier.
Fetele vor abordate doar în realitate?
Femeia e atât de îngustă la minte încât nu știe că rețelele de socializare sunt pentru inceputul unei prietenii/relatii/socializare.
Nu mai trăim vremuri când te duceai ca disperatul la o femeie și o abordai, pe vremuri nu erau fițe.
Acum o prietenie sau o relație se face online și după te întâlnești.
De ce fetele au fițe și figuri pe stomacul gol?

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femeile trag la tine daca esti confident & sigur pe tine, trebuie sa ai incredere si optimism apoi o sa tragi indiferent cat de urat ai fi, fiind posomorat si trist emani respingere ele simt si nu se vor apropia de tine deloc.

| RAY a răspuns:

Același lucruri poate spune și o fata urata, eu nu văzut bărbați frumoși care sa se plângă de femei, în schimb cei urâți jignesc fetele frumoase ca nu vor sa facă sex cu ei, fii sincer, lasă vrăjeală

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Dacă le urăști vezi de un băiat și veți fii fericiți

| VrRos808 explică (pentru RAY):

Te contrazic.
Baietii frumoși dar introvertiți și care nu le plac distracțiile, nu se plang de femei?

| RAY a răspuns (pentru VrRos808):

Pai ce sa spui altceva

| Violleta2022 a răspuns:

Cand vorbesti urat despre femeie si le desconsideri, NU te astepta sa se uite vreuna la tine!

Dupa ce ai scris azi aici, chiar ca nu meriti vero ceapa degerata, sau vreo atentie de la vreo femeie!

Rusinos, estrem de rusinos sa fii magar, sa vorbesti atat de urat de femei si sa te mai intrebi de ce nu se uita vreuna la tine, cand nici dupa 20 de topice aici nu ai invata nimic din ce-ti spunem, sa-ti schimbi vocabularul si comportamnetul misoginistic, daca vrei ca o femeie sa se uite vreodata la tine.

| VrRos808 explică (pentru Violleta2022):

Nu vorbesc urat, dar sunt prea de tot
Suntem atâția băieți frumoși și singuri care nu suntem băgați în seama și ne consumăm pe zi ce trece...
Dar mna, ele ii aleg pe cei urâți dar care au gura spartă și nu le plictisesc.

| VrRos808 explică (pentru Violleta2022):

Dacă vorbești frumos cu femeile o sa te considere un băiat bun și știm bine ca femeilor le plac băieții rai care nu le plictisesc doar cu câteva complimente.

| RAY a răspuns (pentru VrRos808):

Tot virgini trecuți peste 25 sunt frumuseti de bărbați, asa e

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos808):

Mai baiete, tu chiar iti bati joc de noi aici! Cum adica nu vorebsti urat?
Cand spui ca femeile au creier de gaina, este ceva frumos?
sau ca au fite fiindca nu se uita la tine ca s ate agate?
Tu intelegi ca tot ce faci aiai este jignire si vorbit urat, fiindca se pare ca jignesti si nu esti deloc constinet de ce iti iese pe gura...

| VrRos808 explică (pentru Violleta2022):

Mi-a ajuns și mie de atâtea fițe chiar și din partea femeilor mai puțin înzestrate cu calități fizice.
Cine se cred, suferă de băgare de seama și tot pe ăia cu bani mulți, mușchi mari și care ii aleg, dar niciodată unul de nivelul lor.
Aici e și vina băieților că își coboară standardele cu niște tute și proastele alea îsi ridică standardele cu ei

| VrRos808 explică (pentru RAY):

Ba frate, vine vreo fată și se baga în seamă cu tine dacă ești frumos?
Dacă ești frumos și timid o sa te evite toate

| VrRos808 explică (pentru Violleta2022):

Și cred ca decât sa stai după o femeie că bărbat, dau un exemplu, mai bine spargi banii pe prostituate.
Eu nu am fost niciodată la ele, dar sunt mult mai deschise decât o fată normala după care unii stau și 7 luni pana sa ajungă sa facă ceva...

| RAY a răspuns (pentru VrRos808):

E destul sa pui o poza oriunde și îți promit eu ca îți va trimite fetele mesaje, repet trimite la fete ca tine

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru VrRos808):

Pe fundul oceanului există o specie de pești care are același comportamet cu al nostru.
Femela stă pe loc iar masculii trec prin față dansand. Ea alege. Si il alege pe cel care-i dansează pe plac.
Tu ești unul dintre acei peștișori care se crede frumos dar nu știe să danseze

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos808):

Ma umfla rasul cand vad cate prostii debitezi despre femei, cand tu in realitate NU AI AVUT NICIODATA in viata ta, nici macar 1 fata sau femeie!

Cand vorbesti urat de femei si te comporti execrabil cu ele, nu arunca vina ca au ele fite, recunoaste ca esti tu prost si nesimtit si de aceea nu te vrea nici una.

Aparent se pare ca tu esti mult mai prost decat ultimile turte si proaste de femeie, daca nici macar pe alea nu esti in stare sa le agati.

| Drimmero a răspuns:

Treburile sunt mai simple decat ti-ai imagina, nu le atragi si d-aia au o atitudine respingatoare. Prin atras ma refer atat prin aspect fizic cat si felul tau de a fi.

| Emma30555 a răspuns:

Daca tu eati introvertit, timid, nu socializezi, nu esti interesant, de ce ai pretentia ca ele sa vina la tine sa faca primul pas? Cu ce le atragi daca tu nici sa vorbesti cu ele nu prea poti. De ce nu admiti ca problema e la tine? Lucreaza la tine, inceaeca sa ai initiativa, incearca sa iti faci prieteni macar. Te place lumea in general, sau doar cu fetele ai problema asta? Atractia e ceva involuntar, si o fata daca pare inabordabila, retrasa, timida va fi mai putin curtata decat o fata sociabila si deschisa. Invata sa te comporti in societate, chiar daca esti mai timid, macar fii o fire placuta si lucrurile se vor schimba.

| Goete a răspuns:

Viata, trista?
Cred ca trist(a) esti Tu, deci raspunsul ar trebui sa il cauti in interiorul Tau.
Dar atata timp cat iti pui intrebari tampite - scuze de expresie - gen:
"Ce creier are femeia de e atât de greu de înțeles, de găină?" - cu propria intrebare umilesti femeile, acuzandu-le de lipsa de "creier" si te umilesti pe tine insuti, cum ca esti incapabil(a) sa intelegi o gaina.
Nu ma pun sa iti raspund la fiecare intrebare fara sens; tu vezi in aceasta lume ceea ce Vrei Tu sa vezi. Si primesti ceea ce tu sa privesti.

Daca atentia ta e indreptata doar spre Negru, nu ai cum sa vezi Curcubeul.

Cauta raspunsul in Tine la toate aceste intrebari.

Pentru mine personal viata asta e total contrariul a ceea ce Tu scrii

| ReddY25 a răspuns:

Cum îți asterni așa dormi

| DeMicUnCălător a răspuns:

Toate intrebările tale arată un lucru foarte important despre cine ești tu. Ești un LOSER care va avea trăii o viață nefericită

| Violleta2022 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Ai dreptate, este un loser pentru fiindca este un misogin si asta reiese din gramezile de intrebari pe care le-a pus aici, despre felul cum le jigneste si cat de urat vorbeste despre femei, dar in realitate nu a cunsocut nici una in viata lui, fiindca nu este capabil sa respecte fetele, sa le vorbeasca frumos sau sa se comporte adecvat.
Tind sa cred ca nu-l prea ajuta creierul si atunci ne batem gura degeaba aici.

| Dandinelle a răspuns:

Tocmai ai scris cuvinte urate la adresa sexului frumos. Macar asta incearca sa recunosti, daca nu vezi asta incearca sa recitesti partea cu creierasul de gaina pe langa celelalte laughing. Intrebi de fete sau de femei? cum definesti tu o fata si cum definesti un baiat? Dar cum crezi ca e o femeie sau un barbat? Dupa ce stereotipuri te iei si de ce ai stereotipurile astea asa fixate? Poate astea ar trebui sa-ti fie intrebarile, puse, ca sa ti le raspunzi. Spor

| LonelyGuy07 a răspuns:

Intelege in mama dreacului odata ca tu vrei sa te conectezi online cu anumite care -> au un anumit cerc social adica nu duc lipsa de baietii, doi la mana -> majoritatea pe site-urile sociale au prieten si nu cauta o relatie avand propriul lor cerc social iar alea care cauta si la care tu le bati clopotele - nu se afla in preferintelor lor atat tu cat si altii 200 de labari care le vor, intelegi odata NU E GREU

| AVAAVA a răspuns:

Nu cauți unde trebuie.
Mergi la Biseica, spovedește-te, împărtășește-te, și cauta o fata credincioasa.
Nu o vei găsi în baruri sau discoteci. La o biblioteca ai șanse mai mari decât la discoteca sa găsești o fata potrivita. La școală, facultate ai timp sa cunoști, dacă ai terminat studiile, inscriete la cursuri de perfecționare. ȘI un sfat; nu le mai judeca pe toate atât de aspru.
Inainte sa judeci, fa o schimbare în tine. Scoate barna din ochii înainte sa vezi paiul din ochiul altora.

| use13r a răspuns:

Dar de ce atâta exagerare? worried
Presupun ca nu ai ajuns sa cunosti toate femeile de pe pământul asta, ca sa vorbești chiar așa despre ele, nu?

Iar dacă ai ajunge sa nu te mai limitezi în viață doar la o relație amoroasa, atunci poate lucrurile s-ar simplifica. Viața nu este doar despre a avea o iubita/ un iubit sau despre sex, distracție. Încearcă prima oară sa lucrezi la relația ta cu tine însuți. Și atunci lucrurile vor deveni ceva mai simple. Altfel vei relaționa cu persoanele din jurul tău. Și chiar și cu femeile. Vei privi altfel lucrurile și dacă va fi, vei întâlni pe cineva potrivit ție. Atunci când va fi momentul.

| VrRos808 explică (pentru use13r):

Vreau și eu o relație simplă.
Toți copiii la 14 ani au primul sărut și relații multe și eu la 20 de ani nu știu cum e sa ții o fată de mână.
E frustrant, trece timpul și sa nu ne distrăm deloc...

| VrRos808 explică (pentru use13r):

Viata nu este doar despre sex pentru ăștia care sunteți sătuli, dar pentru cei care nu știu ce e, te asigur ca e o curiozitate ieșită din comun.

| Fifi1234 a răspuns:

Asa sunt și eu, te inteleg