| DeEa_8789 a întrebat:

De ce visez acelasi baiat in fiecare seara? Din septembrie?

Răspuns Câştigător
| aly a răspuns:

Destinul tau va fi cu el.
funda?

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Si marmota...

| Timmotey a răspuns:

Probabil te gandesti la el in timp ce dormi si poate ca il placi

| ina88 a răspuns:

Probabil te gandesti mereu la el...

| BaNnGi a răspuns:

Te bantuie...laughing ma cred ca adormi cu gandul la elsad si cine stie

| Decebal a răspuns:

Din cauza ca nu l-ai vazut niciodata, fara ca sa vrei el e pentru tine un fel de model, de refugiu...
Sfatul meu e sa te implici intr-o relatie cu un baiat care poate fi alaturi de tine, care va fi in stare sa te aduca din lumea viselor intr-o lume mult mai frumosa si mai reala - in lumea dragostei!

| aurelianmarius a răspuns:

Pentru ca pur si simplu in iti place de un baiat sau in timpul noptii cerebelul iti ilustreaza un model masculin care s-ar potrivi pentru tine big grin...

| CatalinInside a răspuns:

Sigur te-ai indragostit de el. Poate si el se gandeste la tine, adoarme cu gandul la tine, poate e ceva reciproc.