| cristinutza2011 a întrebat:

Buna am o intrebare cam complicata eu visez in fiecare seara un baiat dar nu-mi place de el tot visez ca sunt cu el si chesti ce inseamna? funda:d

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Înseamnă că trebuie să te speli pe dinți înainte de culcare, e un mesaj de la Domnul.

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Te leaga ceva de el, sau poate te gandesti la el fara sa vrei pentru ca visele sunt o continuare a realitati, niciodata nu visezi ceva la intamplare

| DonCorleone a răspuns:

Poate baiatu ala la care visezi se masturbeaza in fiecare seara si se gandeste ca o face cu tinewinkinglaughing