| Anileda a întrebat:

De ce zice ca nu ii pasa dar cand dansa cu prietena lui la ziua unui prieten ma ciupea, si de fiecare data cand avea ocazia,? despre fostul este vb.multumesc

4 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

Pff...poate pur si simplu este mai marlan decat il stiai tu..si la cine sa se dea decat la fosta cu care a avut o legatura in trecut? Ciupindu-te nu arata ca ii pasa, ci ca e un fustangiu. Probabil ti-a facut-o si tie cand erati impreuna. Merita sa-ti bati capul? Nu prea...

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Badaran, necioplit, tampit si multe alte adjective pe care ma abtin sa ii le adresez fostului tau iubithappy
Bitch slap him!laughing)

| FailL a răspuns:

Daca ii pasa de tine erai cu el. e greu, nu?

nu-i pasa, are alta iubita, logic ca tie inca-ti pasa si tresari la orice gest al lui, si exagerezi totul in speranta ca poate poate mai are sentimente pentru tine. NU ARE! Si te ciupea de copil retard ce e, naiba stie, dar daca ii pasa de tine crede-ma ca aflai pana acumwinking

| sm3agle a răspuns:

Pentru ca de fapt lui inca ii mai pasa de tine si probabil inca te mai iubeste