| Max001 a întrebat:

De ceva vreme am început sa visez cum eu si cu un prieten bun de al meu, Narcis, făceam sex, știți de la ce e și cum pot sa scap de acele vise ciudate?

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Nu prea putem sa ne controlam visele. De multe ori cand ne gandim mult la o persoana pe parcursul zilei, o visam. Chiar daca nu te-ai gandit concret ca faci sex cu el, pur si simplu acolo te-a dus creierul. Daca vei incerca sa iti induci sa nu il mai visezi, te vei gandi in continuare la el si poate tot il vei visa.
Banuiesc ca este o persoana importanta in viata ta cu care iti petreci multi timp. Nu cred ca vei visa asta prea mult timp si intr-un mod repetat, va trece si aceasta perioada.
Probabil esti la varsta in care te maturizezi si incerci sa descoperi lucruri noi.

9 răspunsuri:
| Bariel a răspuns:

Se intampla deoarece te atrage fizic, sau te gandesti prea mult la el. Ca sa rezolvi problema trebuie sa o faceti in realitate

| Violleta2022 a răspuns:

Visele de noapte sunt infleuntate de subconstientul noastru si de gandurile noastre de peste zi.

| Celcestietot a răspuns:

Poti scapa citind din Biblie si ducandu-te la preot sa stai de vorba cu el. Homosexualii nu vor intra in Rai.

Răspuns utilizator avertizat
| cristimihailov a răspuns:

Poti sa bagi in visul tau si o femeie? Adica voi doi si o femeie?

Macar mai bagi speranta...

| Celcestietot a răspuns (pentru AngelErmin):

Exista o zona temporara. Verifica raspunsul meu de la aceasta intrebare pentru mai multe detalii :

https://www.tpu.ro/......eva-nu-ar/

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru AngelErmin):

Adica tu imi scrii, eu citesc si tu imi dai seen? Bine, dar alta data sa nu imi mai comentezi...

| pestecancioc a răspuns (pentru cristimihailov):

Cel mai bun raspuns