| anonim_4396 a întrebat:

Am vise ciudate imi visez des exi prieteni desi am alta relatie.de ce?

Răspuns Câştigător
| MadyHas a răspuns:

Nu zi la actualu pr ca te-ai visat cu fost. Uita visu si gata.A fost si a trecut

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pentru că în actuala relaţie nu te imlici 100%.Mai ai ceva pentru foştii!

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Visele-s ciudate... Poti sa te uiti pe o prostie de aia gen dictionar de vise online dar nu iti recomandhee hee E o chestie in subconstientul tau, o idee, mai noua sau foarte veche... Nu te ingrijora.

| Iulian03 a răspuns:

Poate ca la asta te gandesti inainte de culcare.

| Indestructible a răspuns:

Trebuie să te dai cu capul de pereţi până ţi se creapă ţeasta, dacă vrei să scapi de acele vise.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Doar un vis, nimic care să afectez relația ta. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| Smileygirl23 a răspuns:

Inconstientul si subconstientul sunt locuri interesante...

| MeGustaTeGusta a răspuns:

Pentru ca subconstientul tau ii vrea inapoi..probabil nu esti multumita de actualul prieten.

| MadyHas a răspuns:

Si eu m-am visat cu fost prieten chiar azi noapte.Te mai gandesti in unele momente la ei si noaptea ii visezi.Nu e nimic rau stai linistita

| AllForOneAndOneForAll a răspuns (pentru MadyHas):

Nu-i bai de asta dar imi fac probleme in rel actuala.ca zic numele in vis

| MadyHas a răspuns (pentru AllForOneAndOneForAll):

Nu zi la actualu pr ca te-ai visat cu fost. Uita visu si gata.A fost si a trecut

| irzsaiulia a răspuns:

şi mie mi se intamplă tot acelaşi lucru, o prietenă mi-a spus că îl visez pentru ca inca mai tin la el(dar nu e adevarat, nu mai tin la el)