| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

De ceva vreme, in fiecare dimineata cand merg la scoala trec pe langa cu biatat foarte dragut big grin
De multe ori se uita foarte insistent la mine big grinbig grin
Mereu imi spun in gand ca am sa ma bag in seama cu el, dar cand il vad tot ce pot sa fac e sa zambesc straight face

Vineri cand a trecut pe langa mine [era cu niste colegi de ai lui] a ridicat din sprancene laughing)... presupun ca vroia sa se bage in seama cu mine doar ca il incurcau colegii lui...

Intrebarea mea e: Ce ar trebui sa cred? big grin

Răspuns Câştigător
| tenutza a răspuns:

Nu ar trebui sa crezi nimic. Da-i buna dimineata cand il mai vezi si vezi ce se intamplahappy

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
E clar că i-ai atras atenţia prin ceva.Acel ceva contează cel mai puţin. Cert este că ai făcut-o.El deja flirtrează discret cu tine şi, cel mai probabil, nu ştie dacă interesul este reciproc sau nu.Nu ştie dacă să interpreteze zâmbetul tău ca pe un semn de flirt sau politeţe.
El aşteaptă ca tu să faci următorul pas. Poţi începe prin a te opri din drum când îl vezi şi a-i da un ''bună'' cu zâmbetul pe buze.

| tenutza a răspuns:

Deci, ai aflat ce-i cu el?happy

| Vanesssa a răspuns:

Pai.pana la urma daca nu risti nu castigi, de faza cu sprancenele nu stiu ce sa cred...bagate in seama cu el,chiar daca pare greu la inceput, nu va mai fi crede-ma, vezi si tu daca chiar te place...

| deutza177 a răspuns:

TE PLACE! laughing) fa-ti curaj si baga-l in seama ca sa nu pierzi o ocaziewinking laughing