| ZeUs27 a întrebat:

Sunt clasa 9-a si de ceva vreme m-am indragostit de o fata de la alta clasa.Am vazut ca si ea se uita la mine mai insistent cand trec pe langa ea.Dar nu stiu cum sa vorbesc cu ea, cum sa ma bag in seama, nu am vorbit niciodata cu ea.

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, orice persoană se îndrăgosteşte odată ce o placi încearcă să-i transmiţi într-un fel ştiu că e greu dar cu timpul te vei obişnui, trebuie să prinzi curaj să o bagi în seamă apoi ieşiţi undeva apoi îţi vei da seama dacă te place cu adevărat dacă nu eu spun să nu pierzi timpul în ziua de astăzi şi băieţii suferă e logic şi noi avem sentimentele noastre. Aşa că după bunul plac tu alegi cum să o bagi în seamă printr-un bileţel sau cel mai bine fă rost de numărul ei dar nu fi stresant.
O seara bună cavalere!