| Cjay a întrebat:

De cine ar fi atrasa sau cum i-ar placea unei fete sa fie un baiat? adica ce ar trebui sa faca baiatul respectiv sa iasa in evidentza... vr multe raspunsuri cel mai complex si inteligent primeste o funda!

Răspuns Câştigător
| UninspiredName a răspuns:

In general, ce am observat eu pana acum, fetele se indragostesc rapid de tipii rebeli, care nu fac niciodata ce le spui si care au propriul lor stil de a face lucrurile. Tipii spontani, cu multa incredere, draguti, gen.
Hope I helped...so bye.:-H

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu am un tipar, sa zic ca asa trebuie sa fie si ca daca nu e asa nici nu vreau sa aud.
e important sa ma atraga pe mine(nu stiu prin ce), si apoi pot zice ce imi place la el.
un baiat cu gandire calumea.care sa stie ce sa imi zica, sa imi dea un sfat, sa imi inspire incredere, si asta se vede din comportamentul lui.sunt genul de fata pe care nu o impresioneaza cu nimic modul ala de abordare cu ``ce faci frumoaso/papuso/scumpeteo/mai stiu eu ce``sau mai sunt unii baieti care in preajma unei fete pe care o plac, cand sunt cu alti baieti ori vorbesc foarte urat, ori se apuca sa tipe dupa ea, sa le zica celorlati dar asa incat sa auda si fata aia ca ``ce fund are fata aia``sau ``ce buna-i aia``. cred ca lucruile astea tin de bun simt, si atata timp cat nu tine cont de asta, baiatul respectiv ma lasa rece.
nu prea stiu eu ce sa zic, nu prea vorbesc, asa ca rabdarea din partea lui e foarte importanta.si sa ma faca sa rad, sa ma simt bine in preajma lui, nu sa ma ia la misto sau sa-si bata joc...
imi plac baietii care mai si muncesc pe-acasa, mai fac si ce zic parintii.mai cuminte asa.

| Monica a răspuns:

Nu pot sa iti dau un raspuns concret pentru ca practic.fiecare fata are alta personalitate, caracter.
Dar, in general. fetele ''normale'' apreciaza naturaletea. E foarte importanta.Fii tu insuti! Zambeste-i.privesteo patrunzator. fa-i complimente... Incetul cu incetul isi va da seama de sentimentele tale pentru ea!
Sper ca te-am ajutatblushing

| UninspiredName a răspuns:

In general, ce am observat eu pana acum, fetele se indragostesc rapid de tipii rebeli, care nu fac niciodata ce le spui si care au propriul lor stil de a face lucrurile. Tipii spontani, cu multa incredere, draguti, gen >
:-H